JEŠTĚ CHVÍLI (Encore un instant, 2018)

Fabrice Roger-Lacan

Překlad: Sarah Biderman
Žánr: komedie
Obsazení: 3 muži, 1 žena

V lásce se dějí zázraky, které nikdo nevysvětlí.

Suzanne a Julien jsou do sebe i třicet let po svatbě stále bláznivě zamilovaní. Šťastný pár kompliců a souputníků. Suzanne je herečka, která je publikem nesmírně obdivovaná. Nicméně v případě jejího mladého podnájemníka Simona může toto zbožňování hraničit až s fetišismem… Pro svůj návrat na scénu váhá Suzanne přijmout roli ve hře, která byla napsána přímo pro ni. Autorem hry je Max, který ji také velmi zbožňuje. Suzanne by totiž nejraději zůstala ještě chvíli se svým Julienem, kterého miluje a který miluje ji. S Julienem, který nadává a směje se, ale kterého nikdo nevidí ani neslyší. Kromě Suzanne…

Ještě chvíli je v Paříži jedna z nejúspěšnějších her roku. Jedná se o další divadelní hit z pera dramatika Fabrice Roger-Lacana. Ještě chvíli je hra vtipná, chytrá, láskyplná i dojemná a skýtá úžasný prostor krásné zralé herečce i jejím dvěma stěžejním partnerům.   

Hra se s úspěchem hraje v berlínském Renaissance Theater a mnichovském Theaterlust. Mnichovská inscenace vyjíždí pravidelně na turné po Německu. V příštích měsících bude mít hra premiéru také v Argentině. 

  Text v elektronické podobě je k dispozici v DILIA.